Skład Rady Instytutu Botaniki

Profesorowie i adiunkci z habilitacją

  • prof. dr hab. Szymon ZUBEK - Przewodniczący
  • prof. dr hab. Andrzej JOACHIMIAK
  • prof. dr hab. Piotr KÖHLER
  • prof. dr hab. Józef MITKA
  • prof. dr hab. Bartosz PŁACHNO
  • dr hab. Grzegorz GÓRALSKI, prof. UJ
  • dr hab. Robert KONIECZNY, prof. UJ
  • dr hab. Piotr MLECZKO, prof. UJ
  • dr hab. Krystyna MUSIAŁ, prof. UJ
  • dr hab. Marcin NOBIS, prof. UJ
  • dr hab Aneta SŁOMKA, prof. UJ
  • dr hab. Joanna ZALEWSKA-GAŁOSZ, prof. UJ
  • dr hab. Agnieszka NOBIS
  • dr hab. Piotr OSYCZKA
  • dr hab. Marzena POPIELARSKA-KONIECZNA
  • dr hab. Kaja ROLA
  • dr hab. Alina STACHURSKA-SWAKOŃ
  • dr hab. Hajnalka SZENTGYÖRGYI
  • dr hab. Halina ŚLESAK
  • dr hab. Michał WĘGRZYN

Przedstawiciele pozostałych nauczycieli akademickich

  • dr Ewelina KLICHOWSKA
  • dr Artur PLISZKO

Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

  • dr Bogusław BINKIEWICZ
  • Aneta MATYKIEWICZ

Przedstawiciele doktorantów i studentów

  • mgr Rita RAKOWSKA
  • mgr Justyna ŻABICKA
     
  • lic. Aleksandra BRANKIEWICZ
  • Dorota SKÓRCZEWSKA
  • Kinga MISZCZAK

Profesorowie emerytowani z głosem doradczym

  • prof. dr hab. Zbigniew DZWONKO
  • prof. dr hab. Barbara GUMIŃSKA
  • prof. dr hab. Krystyna HARMATA
  • prof. dr hab. Elżbieta KUTA
  • prof. dr Anna MEDWECKA-KORNAŚ
  • prof. dr hab. Stefania LOSTER
  • prof. dr hab. Maria OLECH
  • prof. dr hab. Krystyna TOWPASZ
  • prof. dr hab. Adam ZAJĄC
  • prof. dr hab. Alicja ZEMANEK
  • prof. dr hab. Bogdan ZEMANEK

Terminy posiedzeń

Terminy zwyczajnych posiedzeń Rady Instytutu Botaniki UJ w roku akademickim 2021/2022:

05.10.2021 (rez.)
09.11.2021
07.12.2021 (rez.)
04.01.2022 (rez.)
01.02.2022
01.03.2022 (rez.)
05.04.2022
10.05.2022 (rez.)
07.06.2022
06.09.2022